XI Niedziela zwykła

16 czerwca 2024

• 1. Nabożeństwo ku czci Serca Jezusowego od piątku codziennie o godz. 17.30.
  • 2. W poniedziałek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  • 3. W piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.
  • 4. Proszono nas o poinformowanie, że organizowana jest pielgrzymka do Włoch od 7 do 18 września. Informacje szczegółowe na afiszu
  • 5. W piątek o godz. 17.00 modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  • 6. W sobotę, po Mszy św. wieczornej, wyruszy pielgrzymka mężczyzn do Szczytnik nad Kaczawą
  • 7. Również w sobotę spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy MARAGRETKA w naszym Sanktuarium. Program szczegółowy jest wywieszony w gablotce.
  • 8. 0d 27 lipca do 5 sierpnia będzie trwała 32. Piesza Pielgrzymka Diecezji Le-gnickiej na Jasną Górę. Informacje szczegółowe na plakacie wywieszonym w gablocie
  • 9. Franciszkanie z parafii św. Jana Chrzciciela w Legnicy zapraszają na wspólny wyjazd młodzieży pod opieką duszpasterza na 37. Franciszkańskie Spotkanie Młodych, które odbędzie się 21-27 lipca 2024 r. w Kalwarii Pa-cławskiej. Koszt uczestnictwa z dojazdem to 235 zł. Zapisy są prowadzone przez stronę internetową do 17 czerwca. Szczegóły podane są na plaka-tach.
  • 10. Zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy religijnej.

Życzymy wszystkim naszym Drogim Parafianom oraz Gościom dobrego tygodnia.