Ogłoszenia Parafialne

XXV  Niedziela zwykła

24.09.2023 r.
 

  1. W środę wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w czwartek św. Wacława, w piątek św. Archaniołów - Michała, Gabriela i Rafała, a w sobotę św. Hieronima.
  2. W piątek, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo pokutno-wynagradzające.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15. Również w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.00. 
  4. Bardzo zachęcamy do udziału w pielgrzymce parafialnej szlakiem św. Jacka. Biorąc pod uwagę nasze możliwości duszpasterskie oraz inne kwestie termin 7- 8 października był najlepszym do organizacji tego wyjazdu. W programie Kamień Śl., Góra św. Anny, Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, Piekary Śl. Zapisy w zakrystii.
  5. W poniedziałek uczniowie klas VI oraz z klas starszych mogą jeszcze zapisać się do sakramentu bierzmowania. Na spotkanie do kancelarii od godz. 16.30 do 17.30 zapraszamy kandydata wraz z rodzicem lub opiekunem.
  6. Zapisy dzieci z klas I oraz potwierdzenie kontynuacji dla kl. II i III na przygotowania do I Komunii św. w kancelarii parafialnej w czasie godzin otwarcia. Modlitwa i spotkanie organizacyjne dla dzieci wcześniej zgłoszonych do przygotowań 2 października o godz. 18.00.
  7.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz publikacji o tematyce religijnej.
 
Naszym Parafianom i przybyłym Pielgrzymom życzymy
błogosławieństwa na nowy tydzień