XXV Niedziela zwykła
19.09.2021

1. W poniedziałek 20 września br. o godz. 12.00 odbędzie się ingres nowego biskupa naszej diecezji Andrzeja Siemieniewskiego do Legnickiej Katedry. Uroczyste wejście Biskupa do swojego kościoła katedralnego jest oficjalnym przyjęciem Pasterza przez wspólnotę i oficjalnym początkiem pasterzowania. Wikariusz Generalny ks. Robert Kristman zaprasza wszystkich wiernych do udziału w tej uroczystości. Niech nasza liczna obecność, będzie znakiem i wyrazem jedności z naszym Pasterzem.
  2. Modlitwa i spotkanie dla rodziców dzieci z klas I-III przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek /20.09/ o godz. 18.00 w kościele.
  3. We wtorek wspomnienie św. Mateusza Apostoła.
  4. W czwartek św. o. Pio z Pietrelciny.
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo pokutno- wynagradzające.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy do wspólnego obejrzenia najnowszego filmu fabularnego o bł. Kard. Stefanie Wyszyńskim. Projekcja w kinie Helios 26 września o godz. 19.30. Bilety do odbioru w zakrystii lub Punkcie Informacyjnym w cenie 14 zł.
  7.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz publikacji o tematyce religijnej.

Naszym Parafianom i przybyłym Pielgrzymom życzymy
błogosławieństwa na nowy tydzień.