III Niedziela zwykła
23.01.2022

• W poniedziałek wspominamy św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  • We wtorek święto nawrócenia św. Pawła, w środę św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, a piątek św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
  • W piątek zapraszamy na kolejne nabożeństwo pokutno- wynagradzające. Rozpoczynamy od Mszy św. o godz. 18.00.
  • Dzisiaj  chór Polifonia miał zaśpiewać kolędy po Mszy św. wieczornej, ale z powodu choroby wielu członków chóru, jesteśmy zmuszeni spotkanie odwołać.
  • Skończyliśmy wizyty duszpasterskie. Bardzo dziękujemy za możliwość wspólnej modlitwy i spotkania w Waszych domach.
  • Przypominamy, że od poniedziałku do piątku na pół godziny przed modlitwami wieczornymi można wspólnie w kościele odmówić różaniec św.
  • Przypominamy, że w środy po Mszy św. wieczornej odbywa się rozważanie Słowa Bożego. Spotkania prowadzi ks. Paweł.
  • Zachęcamy do czytania prasy i publikacji katolickich.