Rocznica poświęcenia kościoła
25 paździenika  2020 r.

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Rocznicę Poświęcenia Kościoła. Jest to bardzo dobra okazja, aby wyrazić serdeczną wdzięczność tym wszystkim, którzy swoimi modlitwami i ofiarami wspierają naszą świątynię, aby przez podejmowane w niej remonty i troskę o jej wygląd, przyczynić się do większej chwały Bożej oraz aby pomóc w duchowym wzroście tutaj przebywającym.

2. W piątek kolejne nabożeństwo pokutno- wynagradzające. Rozpoczniemy modlitwę od Mszy św. wieczornej.

3. Do soboty /31października/- trwamy na wspólnej modlitwie różańcowej.  Codziennie modlimy się o godz. 17.15, a sobotę po Mszy św. porannej.

4. W przyszłą niedzielę/1 listopada/- przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. W naszej świątyni Msza św. o godz. 8.00, 10.30, 12.00 i 18.00. W tym roku nie będzie wspólnej modlitwy za zmarłych na cmentarzu.

5. W tym roku minęła 3. rocznica śmierci Ks. Prałata Tadeusza Kisińskiego. Przy okazji nawiedzania grobów swoich bliskich polecamy jego osobę pamięci modlitewnej.

6. 2 listopada-Dzień Zaduszny. W tym dniu modlimy się szczególnie za tych zmarłych, którzy oczekują Nieba, ale jeszcze muszą przejść stan oczyszczenia. Najskuteczniejszym sposobem pomocy dla zmarłych jest ofiarowanie Mszy św. Zapraszamy na Najświętsze Ofiary Mszy św. w tym dniu o godz. 7.00, 12.00 i 18.00. Można jeszcze dołączyć do modlitwy swoich zmarłych na Mszę św. zbiorową o godz. 18.00. Także zachęcamy do modlitw wypominkami całorocznymi oraz listopadowymi. Informacje ze szczegółowym terminarzem modlitwy wypominkowej są wywieszone w gablocie.

7. Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 17.00

8. Zapraszamy do włączenia się w przygotowanie do Aktu Ofiarowania się Chrystusowi przez Maryję według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Już ponad 300 osób dokonało takiego zawierzenia w naszej parafii. Najważniejsze informacje są wywieszone w gablocie.

9.Wciąż zachęcamy do ofiarowania Panu Bogu jednej godziny adoracji w tygodniu. Swoją gotowość prosimy wyrazić w postaci
            wypełnionej deklaracji i złożenie jej w zakrystii.

10.​​Zachęcamy do czytania prasy i publikacji katolickich.​
         11. W związku z nowymi przepisami  informujemy, że w naszej przestrzennej świątyni są także otwarte balkony. Wejście na nie znajduje
                się w  przedsionkach świątyni.