IV Niedziela zwykła

29.01.2023 r.

1. We wtorek wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
  2. W czwartek- Święto Ofiarowania Pańskiego. Liturgia Mszy św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec chrzcielnych lub gromnic. W tym dniu,  z ustanowienia św. Jana Pawła II, przypada Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w tym dniu za zgromadzenia zakonne. Polecamy Franciszkanki Rodziny Maryi oraz zaprzyjaźnione z naszym Sanktuarium zgromadzenia.  Także w czwartek - szczególny dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy adorujących na Mszę św. w ich intencji.  Spotkanie  formacyjne dla Bractwa Eucharystycznego po Mszy św. wieczornej.
  4. W piątek- wspomnienie dowolne św. Błażeja. Po Mszach św. obrzęd błogosławieństwa świec i wiernych, z modlitwą o ochronę przed chorobami gardła.  W tym dniu okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej. Przed południem odwiedzimy chorych w ich domach.
  5. W sobotę o godz. 9.00 nabożeństwo i Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.
  6. Również w sobotę o  godz. 12.00 na Mszy św. pomodlimy się w intencji kobiet zrzeszonych w Stowarzyszeniu Amazonek im. św. Agaty.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  8. Bardzo zachęcamy do czytania prasy i publikacji katolickich.