VI Niedziela Wielkanocna
22.05.2022

1. Dzisiaj  o godz. 10.30 będziemy przeżywali rocznicę I Komunii św.
  2. Od poniedziałku Dni Krzyżowe. Przez 3 dni modlimy się o urodzaje. Nabożeństwo będzie się obywało po Mszy św. wieczornej.
  3. We wtorek NMP Wspomożycielki Wiernych, a w czwartek św. Filipa Nereusza.
  4. W piątek od Mszy św. wieczornej rozpoczniemy nabożeństwo pokutno- wynagradzające.
  5. W sobotę po Mszy św. wieczornej wyruszy, po raz kolejny, pielgrzymka mężczyzn do kościoła pw. Bożego Miłosierdzia w  Szczytnikach nad Kaczawą. Serdecznie zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę, w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w ramach Legnica Cantat legnicki chór Madrygał wykona oprawę muzyczną liturgii Mszy św. o godz. 10.30.
  7. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe  codziennie o godz. 17.15. W soboty po Mszy św. o godz. 9.00. Przy kapliczce na ul. Smolarskiej codziennie o godz. 19.30.
  8. Pan Mecenas Witold Łakomski zaprasza na konsultacje prawne w  czwartki od godz. 17.00 do 18.00. Porady będą się odbywały w pomieszczeniu obok kancelarii parafialnej.
  9. Przypominamy, że 29.05 o godz. 19.30 odbędzie się specjalna projekcja filmu: „Nędzarz i madame” w kinie Helios. Bilety w cenie 14 zł. są do nabycia w zakrystii.
  10. Bardzo zachęcamy do czytania prasy i publikacji, aby pogłębiać świadomość wiary.