Anuncios parroquiales

XXIX Niedziela zwykła

20 octubre 2024

• 1. We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II.
  • 2. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne nabożeństwo pokutno- wynagradzające. za wszelkie profanacje Jezusa Eucharystycznego.
  • 3. W sobotę po Mszy św. wieczornej wyruszy męska pielgrzymka piesza do kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Szczytnikach nad Kaczawą.
  • 4. W przyszłą niedzielę rocznica poświęcenia kościoła.
  • 5. Zbliża się listopad, który jest dla nas wierzących szczególnym czasem modlitwy za zmarłych. Zachęcamy do polecania zmarłych w wypominkach listopadowych. Kartki do wypisywania zmarłych są wyłożone w nawie bocznej. 2 listopada, o godz. 18.00, również tradycyjnie zapraszamy na Mszę św. zbiorową zmarłych. Także zachęcamy do modlitwy w wypominkach rocznych. Bardzo prosimy o wyraźne zaznaczenie na kartkach wypominkowych rodzaju modlitwy lub zgłoszenie się do zakrystii.
  • 6. Od 5 listopada rozpocznie się przygotowanie do oddania w niewolę Maryi według św. Ludwika Grigniona de Montfort. Osoby pragnące włączyć się w przygotowanie proszone są o zgłoszenie się do proboszcza lub telefonicznie dzwoniąc na numer zamieszczony na afiszu. Informacje szczegółowe są wywieszone w gablocie za zewnątrz kościoła.
  • 7. W poniedziałek parafia podpisze umowę z wykonawcą prac przy elewacji kościoła. Panu Bogu powierzamy to dzieło remontu.
  • 8. Serdecznie zapraszamy do wspólnej, październikowej modlitwy różańcowej.
  • 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz publikacji o tematyce religijnej.
  • 10. W poniedziałek, po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci z kl. III.

Życzymy wszystkim naszym Drogim Parafianom oraz Gościom dobrego tygodnia.