Wspólnota charyzmatyczna CHWAŁA

Wspólnota CHWAŁA wiąże swoje początki z datą: 11-12 kwietnia 2015 roku
kiedy to w Sanktuarium Świętego Jacka w Legnicy odbyły się Dni Chwały pod przewodnictwem Armii Dzieci. Te dni, pełne radości i uwielbienia Boga, zakończone Marszem Chwały ulicami Parafii stały się ziarnem, które zostało zasiane i wydaje nieustannie swoje święte owoce. Kolejnym etapem naszego rozwoju było Seminarium Odnowy Wiary jesienią 2015 roku, które uwieńczyliśmy oddaniem życia Jezusowi i wylaniem Ducha Świętego na Górze Świętej Anny. Ludzie, którzy wraz z nami przeżywali odnowę duchową we Wspólnocie stali się zaczątkiem grupy, która rozwija się do dnia dzisiejszego. Bardzo ważnym momentem Wspólnoty CHWAŁA była organizacja spotkania 16-17 lutego 2016 z Marią Vadią -  Amerykanką kubańskiego pochodzenia, zaangażowaną w posługę i działalność stowarzyszenia Magnificat oraz Katolicką Odnowę Charyzmatyczną. 15 maja 2016 odbył się kolejny Marsz Chwały ulicami Legnicy, na którym ogłaszaliśmy Chwałę Pana Boga z okrzykami radości. 02 lipca 2016 mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Ukazaniu Relikwii Ciała Pańskiego w Sanktuarium Świętego Jacka w Legnicy - Parafii przy której działa Wspólnota CHWAŁA. Nasza Wspólnota nastawiona jest na rozwój i wzrost duchowy jej członków. Zapraszamy do modlitwy całe rodziny: dorosłych i dzieci. Mamy głębokie przekonanie, iż formacja duchowa konieczna jest we Wspólnocie - zaczynając od Wspólnoty Rodziny poprzez Wspólnotę CHWAŁA po wszystkie Wspólnoty Parafialne naszego miasta.
Od września 2016 roku, zapraszamy cale rodziny na formacje duchową połączoną z warsztatami oraz ścieżkami edukacyjnymi w oddawaniu Bogu Chwały.
Harmonogram spotkań Wspólnoty CHWAŁA:
czwartki - 18:00 Eucharystia
                  19:00 Spotkanie formacyjne