Prezbiterzy pracujący w Parafii p.w. św. Jacka w Legnicy

  1. ks. Tadeusz Kisiński - wikariusz kooperator parafii Św. Trójcy dla obsługi kościoła św. Jacka (od 1.08.1968)
  2. + ks. Kazimierz Rącki - wikariusz kooperator parafii Św. Trójcy dla obsługi kościoła św. Jacka (od 1. 08. 1968)
  3. + ks. Stanisław Jazowiecki wikariusz kooperator parafii Św. Trójcy dla obsługi kościoła św. Jacka (od 28. 02. 1970)
  4. ks. Tadeusz Kisiński – administrator parafii św. Jacka (od 1. 03. 1972 do 29.06.1997) - obecnie rezydent
  5. + ks. Stanisław Jazowiecki – wikariusz kooperator parafii św. Jacka (od 18 .05. 1972)
  6. + ks. Henryk Mojecki – wikariusz kooperator (od 1.09. 1972)
  7. ks. Benedykt Marczak – wikariusz neoprezbiter (od 30. 06. 1973)
  8. ks. Tadeusz Fitych – wikariusz kooperator - neoprezbiter (od 1.07.1974)
  9. ks. Antoni Akińcza – wikariusz kooperator - neoprezbiter (od 20.06.1975)
  10. ks. Tadeusz Faryś - – wikariusz kooperator (od 18. 10. 1976)
  11. ks. Jerzy Jerka – wikariusz kooperator - neoprezbiter (od 20.06.1977)
  12. ks. Zenon Stoń – wikariusz kooperator - neoprezbiter (od 20.06.1977)
  13. ks. Bogusław Konopka – wikariusz kooperator (od 21.06.1978)
  14. + ks. Stanisław Boczoń – wikariusz kooperator - neoprezbiter (od 25.06.1979)
  15. ks. Jan Marciniak – wikariusz kooperator - neoprezbiter (od 25.06.1981)
  16. ks. Aleksander Trojan– wikariusz kooperator - neoprezbiter (od 25.06.1981)
  17. ks. Krzysztof Bigoń – wikariusz parafialny - neoprezbiter (od 28.06.1985)
  18. + ks. Stanisław Binek – wikariusz parafialny (od 28.06.1985)
  19. ks. Jerzy Mitręga – wikariusz parafialny (od 14.02.1987)
  20. ks. Sławomir Białobrzeski – wikariusz parafialny - neoprezbiter (od 30.06.1987)
  21. ks. Zbigniew Drobot – wikariusz parafialny (od 26.06.1989)
  22. ks. Dariusz Kowalczuk – wikariusz parafialny- neoprezbiter (od 25.06.1990 do 30.06.1992)
  23. ks. Marek Mikicionek – wikariusz parafialny (od 25.06.1990)
  24. ks. Roman Raczak – wikariusz parafialny (od 25.06.1991 do 30.06.1992)
  25. ks. Krzysztof Kiełbowicz – wikariusz parafialny (od 28.06.1993)
  26. ks. Marian Zieja – wikariusz parafialny (od 27.06.1994 do 26.06.1995)
  27. ks. Czesław Włodarczyk – wikariusz parafialny (od 26.06.1995 do 24.06.1996)
  28. ks. Jan Klinkowski– wikariusz parafialny (od 25.06.1996 do 22.06.1998)
  29. ks. Robert Kristman – proboszcz parafii (od 29.06.1997 do 27.06.2011)
  30. ks. Piotr Szajner – wikariusz parafialny (od 22.06.1998 do 25.06.2001)
  31. ks. Przemysław Newecki – wikariusz parafialny (od 25.06.2001 do 22.09.2003)
  32. ks. Krzysztof Zambroń – wikariusz parafialny (od 31.10.2003 do 26.06.2006)
  33. ks. Janusz Kozyra – wikariusz parafialny (od 26.06.2006)
  34. ks. Andrzej Ziombra - proboszcz parafii (od 27.06.2011)
  35. ks. Tadeusz Żurek - rezydent (od 27.06.2011 do 30.11.2012)
  36. ks. Janusz Wilk - wikariusz parafialny (od 27.06.2011 do 25.06.2012)
  37. ks. Krzysztof Antończak - wikariusz parafialny (od 25.06.2012 od 30.06.2014)
  38. ks. Mateusz Kopania - wikariusz parafialny (od 30.06.2014)
  39. ks. Antoni Pławecki - rezydent (od 27.06.2016)