Ogłoszenia Parafialne

IV Niedziela Wielkiego Postu
11- 18  marca 2018 r

 
  1. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. Prof. Bogusława Drożdża, który poprowadzi tegoroczne rekolekcje wielkopostne. Przy okazji zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi wielkopostnej we wtorek. Program rekolekcji 
  2. Od dzisiaj także w naszym Sanktuarium wielkie dzieło Jerycha Różańcowego. Apeluję do wszystkich wiernych, aby licznie gromadzili się we dnie i nocy na modlitwie od dzisiaj /godz. 13.00/ do soboty /godz. 12.00/. Plan modlitw: http://jacek-legnica-sanktuarium.pl/info/jerycho-rozancowe 
  3. Serdecznie zapraszamy w piątki na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej. O godz. 11.30, 16.30 i 17.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.00. Ofiary składane podczas nabożeństwa Gorzkich Żali będą przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu.
  4.  Wielki Post jest szczególnym czasem praktykowania jałmużny. Wzorem lat ubiegłych będzie można składać trwałe produkty żywnościowe do kosza, który będzie wystawiony pod amboną.
  5.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  6.  Wypominki roczne omodlimy wyjątkowo, w czwartek o godz. 17.15. Ponieważ będzie trwało Jerycho Różańcowe wypominki będą odczytane w Kaplicy Adoracyjnej.
  7. 19 marca o godz. 18.00 będzie celebrowana Msza św. w intencji pracowników pogotowia ratunkowego. Zapraszamy wszystkich szczególnie związanych   z ratownictwem medycznym.
  8.  17 marca, po Mszy św. o godz. 9.00 do godz. 11.00 będą wydawane produkty spożywcze w ramach rządowego programu, dla osób już zgłoszonych.
  9.   We wtorek przypada różaniec fatimski. Będziemy się modlili w Kaplicy Adoracyjnej, bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.