Ogłoszenia Parafialne

XX Niedziela zwykła 
20  sierpnia   2017 r. 
 
  1. Już za nami uroczystości odpustowe. Tradycyjnie wielu parafian i ludzi dobrej woli włączyło się w organizację naszego święta. Dziękujemy licznemu gronu członków Rady Parafialnej, kolejarzy oraz innych parafian za porządki w świątyni, pomoc przy stoiskach. Niech Pan Bóg wynagrodzi za każdy przejaw życzliwości. 
  2. Przypominamy i zapraszamy na spotkanie ks. Danielem, który od 2 lat pracuje na Ukrainie. O godz. 15.00, czyli godzinę wcześniej, jak było podawane wcześniej, podzieli się z nami specyfiką pracy oraz udokumentuje to zdjęciami. Zapraszamy do Domu św. Józefa /budynek katechetyczny/.
  3. Serdecznie witamy wszystkich parafian, zaczynając od starszych, a kończąc na najmłodszych, którzy w okresie wakacyjnym przebywali poza Legnicą
  4. W sobotę przypada uroczystość MB Częstochowskiej. W naszym Sanktuarium zapraszamy na Msze św. o godz. 9.00, 12.00 i  18.00; 
  5. W sobotę 118. pokutno- błagalna pielgrzymka nocna z Legnicy do Legnickiego Pola. Informacje szczegółowe umieszczone są w gablocie. 
  6. 30.09 i 1.10 organizujemy już tradycyjnie pielgrzymkę do grobu św. Jacka. W tym roku pomodlimy się dłużej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz Sanktuarium św. Jana Pawła II. Będziemy nocowali w Kalwarii Zebrzydowskiej, w pokojach 2- osobowych z łazienkami. Oprócz tego przygotowujemy dodatkową niespodziankę.  Koszt wyjazdu z 1 noclegiem, 2 posiłkami, ubezpieczeniem wynosi 200 zł. 
  7. We wtorek recital organowy w katedrze o godz. 19.15. Zaproszenie wywieszone jest w gablocie. 
  8. Przypominamy także o spotkaniu uczestników pielgrzymki do Fatimy we wtorek o godz. 19.00.  
  9. Z piątku na sobotę zapraszamy na kolejną adorację nocną. Rozpoczniemy od Mszy św. i nabożeństwa pokutnego.