XXXIII NIedziela zwykła
18 -25  listopada 2018 roku

• Przypominamy i zachęcamy do modlitwy za zmarłych. Według ustalonego porządku, w tym tygodniu, modlimy się za zmarłych polecanych z ulic:
    • 19 listopada - Zielona, Żeglarska, Jordana, Orła Białego;
    • 20 listopada - Kamienna, Kościelna, Nadbrzeżna, M. Niedziałk.;
    • 21 listopada – I. Daszyńskiego;
    • 22 listopada – R. Dmowskiego, za Dobrodziejów parafii i Sanktuarium, kartki nieoznaczone oraz kartki z innych parafii.
  • W przyszłą niedzielę kolejarze będą świętowali wspomnienie swojej patronki św. Katarzyny. Z tej okazji uroczysta Msza św., w intencji pracowników kolei i ich rodzin, będzie odprawiona o godz. 12.00.
  • Także w przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa- Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny jest równocześnie świętem patronalnym organizacji katolickich.
  • W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich, którzy zgłosili się do adoracji. Będą omawiane ważne sprawy organizacyjne.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.