VI NIedziela Wielkanocna
19 - 26.05.2019 r.
  • Dzisiaj o godz. 9.00 nasza parafia przeżywa uroczystość I Komunii św. O godz. 14.30 dzieci będą miały nabożeństwo majowe. A od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00, będą uczestniczyły w Białym Tygodniu.
  • W przyszłym tygodniu, po Mszy św. o godz. 12.00, poświęcimy Przystań Pielgrzyma, w której codziennie przybyli pielgrzymi mogą napić się kawy. Przystań jest także dostępna dla naszych parafian, których szczególnie zapraszamy po niedzielnych Mszach św., aby w spokojnej atmosferze spotkać się i porozmawiać ze znajomymi.
  • W środę wspomnienie św. Rity z Casia. Nasza wspólnota, dzięki zabiegom parafianki pani Małgorzaty Jankowskiej jest w posiadaniu relikwii tej świętej. Modlitwa z obrzędem poświęcenia róż odbędzie się w środę o godz. 18.00
  • W przyszłą sobotę o godz. 12.00 święcenia prezbiteratu w Katedrze.
  • Przypominamy o możliwości zasięgnięcia porady prawnej w czwartki od godz. 17.00 do 18.00.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.