XXIX Niedziela zwykła
20 paździenika  2019 r.
  1. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Misyjny. Można złożyć w punkcie informacyjnym ofiarę do puszek na cele misyjne.
  2. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej codziennie o godz. 17.15, w soboty po Mszy św. porannej.
  3. Zbliża się czas szczególnej pamięci o zmarłych, którzy wciąż oczekują na naszą modlitwę. Kartki wypominkowe są wyłożone na ławie w nawie bocznej, można je także odebrać w punkcie odbioru prasy. Prosimy na kartkach wspominkowych wpisywać nazwy ulic. W zakrystii przyjmujemy na Mszę św. zbiorową za zmarłych, którą będziemy celebrowali w Dzień Zaduszny /2.11/  o godz. 18.00.
  4. Zachęcamy do kontynuacji tzw. wypominek rocznych. Modlitwa ta polega odczytywaniu polecanych zmarłych, od grudnia do października, w III piątek miesiąca o godz. 17.15. Po nabożeństwie zostanie odprawiona Msza św. w ich intencji. Zgłoszenia na taką formę wypominek prosimy przynosić do zakrystii lub wyraźnie zaznaczyć na kartce rodzaj oczekiwanej modlitwy.
  5. W piątek zapraszamy na nabożeństwo pokutne.  Jak zwykle rozpoczynamy od Mszy św. wieczornej.
  6. Zachęcamy do czytania prasy i publikacji katolickich.