XXIV Niedziela zwykła
15 września 2019 r.
  1. Zapraszamy na pielgrzymkę pieszą z Kamiennej Góry do Krzeszowa w przyszłą sobotę, którą organizuje nasz rezydent ks. Andrzej. W przyszłą sobotę także epilog pielgrzymki pieszej z Legnicy do Legnickiego Pola. Zapisy pod katedrą legnicką rozpoczną się od godz. 7.45. Następnie o godz. 8.30 zostanie udzielone błogosławieństwo na rozpoczęcie epilogu. Także w przyszłą sobotę w kościele MB Królowej Polski modlitwa ku czci św. Hildegardy. Program obchodów wywieszony jest w gablocie.
  2. W piątek o godz. 17.15 modlitwa w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  3. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego założyciela Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi.
  4. Zapraszamy wszystkich kandydatów do sakramentu bierzmowania na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o 10.30 i przypominamy o ważności uczestnictwa nie niedzielnej Mszy św.
  5. Od 12 do 13 października organizujemy pielgrzymkę do Krakowa, aby tradycyjnie nawiedzić grób św. Jacka. Przy okazji pojedziemy do Łagiewnik, Wadowic, gdzie zwiedzimy muzeum św. Jana Pawła II, będziemy także w Sanktuarium Męki Pańskiej w Ibramowicach oraz Czernej u Karmelitów Bosych. Koszt wynosi 240 zł. i obejmuje przejazd, nocleg w pokojach 2-osobowych w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz obiadokolację, śniadanie i obiad. Zapisy w zakrystii.
  6. Przypominamy i zachęcamy do korzystania z Przystani Pielgrzyma np. po Mszy św. niedzielnej, aby ze znajomymi porozmawiać przy herbacie lub kawie.
  7. Zachęcamy do czytania prasy i publikacji katolickich.