I Niedziela Wielkiego Postu
18 -25  lutego 2018 r.

1. Serdecznie zapraszamy w piątki na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej. O godz. 11.30, 16.30 i 17.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, w niedzielę o godz. 17.00.
  2. Wielki Post jest szczególnym czasem praktykowania jałmużny. Wzorem lat ubiegłych będzie można składać trwałe produkty żywnościowe do kosza, który będzie wystawiony pod amboną. Ponadto w najbliższą niedzielę będzie istniała możliwość wsparcia misji. Odbędzie się kwesta do puszek.
  3. Prosimy o przynoszenie ogarków świec na przygotowywany przez naszą Wspólnotę paschał.
  4. W związku z przygotowaniami do Triduum Paschalnego zapraszamy osoby chętne na próby śpiewu. Zgłoszenia prosimy kierować do naszego organisty.
  5. Na spotkania dla małżeństw, które przeżywają kryzys zaprasza wspólnota z parafii św. Joachima i Anny. Szczegóły na plakacie.
  6.  Zachęcamy do zgłaszania, w puncie odbioru prasy, swojego uczestnictwa w całotygodniowej adoracji w ramach Jerycha różańcowego od 11do 17 marca.
  7. Cykl nauk przedmałżeńskich rozpocznie się od dzisiaj w budynku parafialnym.
  8. W najbliższy piątek zapraszamy wieczorem na comiesięczne nabożeństwo pokutne oraz adorację całonocną.
  9. Dzisiaj, o godz. 16.00 w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II będzie wystawiona sztuka na podstawie adaptacji „Małego Księcia” w wykonaniu Teatru Żywego Słowa przy parafii św. Jadwigi w Legnicy. Zapraszamy.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.