III Niedziela zwykła
21- 28 stycznia 2018 r.
  • W tym tygodniu m.in. przypada:
    • W czwartek nawrócenie św. Pawła. Jest to okazja, aby modlić się o jedność chrześcijan.
    • W piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu- patrona filozofów
  • W najbliższy piątek /26 stycznia/ kolejna nocna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji wynagradzania oraz błagania o potrzebne Łaski. Adorację rozpoczniemy od wieczornej Mszy św. oraz nabożeństwa przebłagalnego.
  • Rodziny, które chciałyby zaprosić na wizytę duszpasterską w innym terminie, od zaproponowanego przez duszpasterstwo, bardzo prosimy o głoszenie tego w zakrystii.
  • W Legnicy, po raz pierwszy organizowane jest spotkanie dla kobiet Magnificat. Zapraszamy wszystkie kobiety na doświadczenie obecności Jezusa pośród was. W spotkaniu także weźmie udział Maria Vadia z USA. Wymagana jest konieczność wcześniejszej rejestracji. Informacje szczegółowe są zamieszczone w gablocie.
  • Siostry Karmelitanki zapraszają na rekolekcje młodzież od 26 do 28 stycznia. Niezbędne informacje także są zamieszczone w gablocie.