Ogłoszenia Parafialne

XII Niedziela zwykła
25 czerwca   2017 r. 
 
  1. W sobotę odbędzie się pielgrzymka do Krzeszowa. Zapisy w zakrystii lub punkcie odbioru prasy. Koszt 25 zł.
  2. 26 czerwca w naszej parafii będą zmiany personalne. Odchodzi ks. Mateusz Kopania, którego pożegnamy 16 lipca, a w poniedziałek przybędzie ksiądz Tomasz Ślazyk, który pracował w Chojnowie. No-wego księdza oficjalnie powitamy w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. 
  3. W przyszłą niedzielę, o godz. 12.00 czeka nas bardzo ważna uroczy-stość, tzn. I rocznica oddania Relikwii Ciała Pańskiego do publicznej czci. Mamy nadzieję, że nie zabraknie naszych parafian na tym waż-nym dziękczynieniu pod przewodnictwem bp. Stefana Regmunta. 
  4. Przy okazji zwracamy się z gorącą pomocą o pomoc w uporządkowa-niu otoczenia na zewnątrz świątyni. Osoby chętne do pomocy prosi-my o zgłoszenie się do proboszcza. 
  5. Od środy w naszej parafii odbędą się półkolonie przy pomocy wolota-riuszek z Warszawy. Jeszcze można zgłaszać chętne dzieci do s. Anie-li. 
  6. W czwartek przypada uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. W tym dniu odpust przypada w Katedrze oraz  tradycyjnie kolekta będzie prze-znaczona na  potrzeby Stolicy Apostolskiej, tzw. świętopietrze. 
  7. W przyszły piątek proboszcz odwiedzi swoich chorych. 
  8. Także w piątek kolejna adoracja nocna. Rozpoczęcie od Ofiary Mszy św. wieczornej, następnie nabożeństwo pokutne i adoracja do rana w sobotę.
  9. W sobotę, o godz. 9.00 nabożeństwo wynagradzające Niep. Sercu NMP.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.