XXIII Niedziela zwykła
10 września  2017 r.

1. Przypominamy o dzisiejszym uwielbianiu Boga przy muszli koncertowej w parku. Początek o godz. 14.00, a zakończenie o godz. 16.00.
  2. Jutro spowiedź dzieci z klas podstawowych o godz. 17.00.
  3. W poniedziałek, w nocy, wyruszy pielgrzymka z naszej parafii do Fatimy. Moż-na proboszczowi przekazać intencje, które polecimy Matce Bożej.
  4. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie dla rodziców i młodzieży ostatniego roku przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  5. Zostało jeszcze 6 miejsc na wyjazd do Krakowa 30.09 i 1.10. Zapisy w zakry-stii.
  6. Przypominamy o nabożeństwach w środy, czwartki, piątki o godz. 17.45 i w soboty o godz. 8.45.
  7. W środę zapraszamy na różaniec fatimski po Mszy św. o godz. 18.00.
  8. W piątek, ze względu na dodatkowe nabożeństwo, modlitwę za zmarłych, pole-canych w wypominkach rocznych, rozpoczniemy o godz. 17.00.
  9. Przypominamy o zapisach do I Komunii św. dzieci z klas I. Trwają także zapisy do bierzmowania dzieci z klas VI i VII, ponieważ z powodu reformy szkolnictwa bierzmowanie będzie udzielane w klasie VIII. Jednak każdy kandydat przygotowuje się przez 3 lata.
  10. Polecamy prasę katolicką i zachęcamy do zainteresowania się naszym para-fialnym kalendarzem na przyszły rok.
  11. W piątek, z okazji przypadającego w tym tygodniu święta podwyższenia Krzyża św. zapraszamy na adorację krzyża o godz. 19.00 do kościoła.
  12. W przyszłą niedzielę, o godz. 10.30, poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.