XX Niedziela zwykła
18-25.08.2019 r.
  1. Na Mszy św. o godz. 10.30 żegnamy s. Małgorzatę- przełożoną domu zakonnego oraz zakrystiankę. Bardzo dziękujemy za włożone serca w naszą świątynię i życzymy Bożego błogosławieństwa na nowej placówce.
  2. Już za nami obchody odpustowe. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do ich przeżycia. Dziękujemy za porządki, za ciasta, za prace przy festynie, pomoc przy obsłudze liturgii.  Mamy nadzieję, że w przyszłości także inne osoby włączą się w różne inicjatywy parafialne.
  3. Od 22 sierpnia br. organizowane jest XXVI Spotkanie Młodych w Legnickiem Polu. Zachęcamy młodzież do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Bliższe informacje znajdują się w gablocie, a zapisy u ks. Pawła.
  4. Można ubiegać się o pomoc żywnościową. Wnioski należy pobrać w MOPS przy ul. Chojnowskiej. Należy przynieść dowód osobisty oraz informacje o dochodach. Termin złożenia wniosków do końca sierpnia.
  5. Wszystkim parafianom i pielgrzymom życzymy błogosławionej niedzieli.