VI Niedziela w ciągu roku
17- 24.02. 2019 r.

1. Dzisiaj przypada patronalne święto Biskupa Legnickiego Zbigniewa. Polecamy Solenizanta modlitwom.
  2. Przypominamy i zachęcamy do wysłuchania katechez wygłaszanych przez katechistów Drogi neokatechumenalnej we wtorki i piątki o godz. 19.00.
  3. 2 marca będzie miało miejsce wydarzenie pt. Moc uwielbienia. Przyjadą zaproszeni goście z Wrocławia, aby podzielić się wiedzą nt. uwielbienia Boga, a w godzinach wieczornych odbędzie się modlitwa uwielbienia. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa w tym spotkaniu. Numery kontaktowe są podane w gablocie przed kościołem.
  4. Przypominamy i zachęcamy do deklarowania adoracji 1 godziny w tygodniu. Formularze zgłoszeniowe są w zakrystii w punkcie informacyjnym.
  5. W piątek, jak zwykle w ostatni piątek miesiąca, nabożeństwo pokutno- wynagradzające. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00.
  6. Dzisiaj o godz. 19.00, rozpoczynamy cykl nauk przedmałżeńskich.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 zapraszamy do modlitwy w intencji solenizantki s. Małgorzaty- Przełożonej tutejszej wspólnoty SS. Franciszkanek Rodziny Maryi oraz naszej zakrystiance.
  8. W ramach ostatniego etapu przygotowania do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie uczniów klas III gimnazjum w soboty o godz. 19.00 do dolnej sali Domu św. Józefa.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.