Ogłoszenia Parafialne

NIedziela Miłosierdzia Bożego 
23 kwietnia 2017 r. 
  1. Dzisiejsza Niedziela, kończąca Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego i  jest równocześnie Niedzielą Miłosierdzia Bożego. W tym dniu, według obietnic objawionych Siostrze Faustynie, można utrzymać łaskę odpustu zupełnego, pod zwykłymi warunkami.
  2. Serdecznie zapraszamy dziś o godzinie 15.00, do udziału w Nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego. 
  3. W piątek Ofiarą Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczniemy kolejną comiesięczną adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa przez całą noc do soboty, do godz. 8.45. 
  4. W najbliższą sobotę parafia św. Jana organizuje nocną pielgrzymkę do Legnickiego Pola. Informacje szczegółowe na plakacie.
  5. 13 maja parafie legnickie chcą uczcić 100- rocznicę objawień fatimskich. Uroczystości rozpoczniemy w naszym Sanktuarium o godz. 19.00 nabożeństwem, następnie przejdziemy w procesji różańcowej do Katedry, gdzie odbędzie się Ofiara Mszy św. z aktem zawierzenia Matce Bożej naszego miasta. Już dzisiaj zachęcamy do wzięcia udziału w tej uroczystości. 
  6. W najbliższą środę o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. 
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. 

Życzymy wszystkim naszym Drogim Parafianom oraz Gościom dobrego przeżycia dzisiejszego święta Bożego Miłosierdzia oraz Bożego prowadzenia w nowym tygodniu.